Już od prawie 10 lat zaopatrujemy dystrybutorów w całej Polsce i jesteśmy dumni z tego, że wielu naszych klientów współpracuje z nami prawie od początku naszego istnienia. Dziękujemy za Wasze zaufanie - to Wasze pozytywne reakcje za każdym razem inspirują nas do tworzenia kolejnych karmelowych bohaterów!

Chcesz zostać dystrybutorem naszych kosmicznych lizaków w Twoim regionie? Zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym Działem Sprzedaży! W zakładce Kontakt znajdziesz wszystkie dane teleadresowe.

Współpraca z nami to nie tylko regularna dystrybucja, ale i projekty indywidualne.
Uwielbiamy przenosić Wasze pomysły na masę karmelową! Mamy długoletnie doświadczenie w realizacjach dla agencji reklamowych w Polce i na świecie.

Naszą specjalnością jest lizak o dowolnym kształcie (płaski lub 2D), który zawiera w sobie jadalny opłatek. Na opłatku możemy wydrukować dowolną grafikę. Opłatek jest z każdej strony zanurzony w karmelu, co czyni z niego absolutny unikat na rynku!

Masz pomysł, ale nie wiesz, czy będziemy w stanie go zrealizować? Wystarczy, że prześlesz do nas maila z grafiką Twojego wzoru i ilością, która Cię interesuje - a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci najlepszą ofertę!